فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف ۵ تن و ۵۵۰ کیلوگرم انواع کود شیمیایی قاچاق به ارزش ۸۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ افشین یاری در گفتگو با خبرنگار مهر از کشف ۵ تن و ۵۵۰ کیلوگرم انواع کود شیمیایی قاچاق به ارزش ۸۰ میلیون ریال در اسدآباد خبر داد و اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در انباری شخصی خود اقدام به نگهداری کود شیمیایی قاچاق می کند، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس شهرستان اسدآباد قرار گرفت.

وی افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان اسدآباد به اتفاق کارشناس اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از این انبار، ۵ تن و ۵۵۰ کیلوگرم شامل ۱۱۱ کیسه ۵۰ کیلوگرمی انواع کود شیمیایی قاچاق به ارزش بیش از ۸۰ میلیون ریال را کشف کردند.

سرهنگ یاری ادامه داد: طی ماموریت دیگری نیز کارکنان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان اسدآباد به اتفاق کارشناس اداره صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از انبار شخصی که اقدام به احتکار کالا کرده بود، موفق به کشف ۲۰۰ کیلو گرم سیب و پرتقال احتکار به ارزش تقریبی ۱۰ میلیون ریال شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شدند، از شهروندان خواست اخبار و گزارشات مشکوک خود را در هر ساعت از شبانه روز از طریق فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.